Styrelsen (vald på årsmöte 26 juni 2018)

Björn Kullenberg           Ordförande                      Spelarfrågor, Kontaktperson Dam

0723-698350              bjorne.kullenberg@gmail.com

Anette Johansson          Vice Ordförande             Event

0762-108600               Anette035@live.se

Anke Kullenberg            Kassör                               Ekonomi, Event   

0731-801740                anke.kullenberg@gmail.com

Stefan Källström             Ledamot                         Kontaktperson Herr

0709-172933                 stefan@kallstrom.eu

Bosse Anderberg            Ledamot                          Marknad, Sponsring               

0705-633345               bosse@bosse.se

Ola Bengtsson                Ledamot                          Marknad, Sponsring         

0709-948100               bygg-ola@telia.com

Roger Wohlin                  Ledamot                           Marknad, sponsring

0709-763480               roger@wohlins.se  

 

Adjungerade till styrelsen

Claes Andersson            Kommunikationsansvarig

0735-181520                  claes.andersson@jobbolaget.se

Håkan Andersson           Kommunikation

073-9171054                 info@hkdrott.se

 

 

Hemsida och Facebook             info@hkdrott.se

Kontakta HK Drott                    info@hkdrott.se